Trivia Contact informatie

Binnen G.Z. Trivia zijn zeven afdelingen actief. De operationele zaken zijn verdeeld naar deze afdelingen, de voorzitter van elke afdeling is onderdeel van het algemene bestuur van de vereniging.

  • Algemene verenigingszaken: Mail de afdelingsvoorzitter
  • Ledenadministratie; Vragen over uw lidmaatschap: Mail de afdelingssecretaris
  • Financiële vragen: Mail de afdelingspenningmeester

Vriendelijk verzoek om eerst contact te leggen met de betreffende afdeling alvorens het hoofdbestuur te benaderen

Wedstrijdzwemmen

 

Algemeen
tcwedstrijdzwemmen@trivia.nl
Henk Boer, voorzitter
voorzitter.wedstrijdzwemmen@trivia.nl
Corrie Stuut, secretaris
secretaris.wedstrijdzwemmen@trivia.nl
Raoul Terlaak, penningmeester
penningmeester.wedstrijdzwemmen@trivia.nl

Waterpolo

 

Algemeen
waterpolo@trivia.nl
Marleen van der Kuit, voorzitter
voorzitter.waterpolo@trivia.nl
Liselot Jonink, secretaris
secretaris.waterpolo@trivia.nl
Franke Hiemstra, penningmeester
penningmeester.waterpolo@trivia.nl

Masterszwemmen

 

Algemeen
masterszwemmen@trivia.nl
Karin Doornbos, voorzitter
voorzitter.masterszwemmen@trivia.nl
Anna Boef, secretaris
secretaris.masterszwemmen@trivia.nl
Fred Zanting, penningmeester
penningmeester.masterszwemmen@trivia.nl

Recreatieve afdelingen

Onder de recreatieve afdelingen vallen: Trimzwemmen, Leszwemmen, Zwemmen Speciaal (vrouwenzwemmen) en synchroonzwemmen.

Jetze de Groot, voorzitter
voorzitter.recreatief@trivia.nl
Anouk Bak, secretaris
secretaris.recreatief@trivia.nl
Matthijs Bonnema, penningmeester
penningmeester.recreatief@trivia.nl

Trimzwemmen

Onderdeel van de recreatieve afdelingen

 

Algemeen
trimzwemmen@trivia.nl

Leszwemmen

Onderdeel van de recreatieve afdelingen

 

Algemeen
leszwemmen@trivia.nl

Zwemmen Speciaal

Onderdeel van de recreatieve afdelingen

 

Algemeen
zwemmenspeciaal@trivia.nl

Synchroonzwemmen

Onderdeel van de recreatieve afdelingen

 

Algemeen
synchroonzwemmen@trivia.nl