Geplaatst op 22 januari 2010, 19:58 uur door TC Wedstrijdzwemmen
Tot en met 12 februari kun je je opgeven voor de 100 meterwedstrijd in het Helperbad in Groningen.
Deze wedstrijdf is op 20 februari 2010
Geplaatst op 22 januari 2010, 19:58 uur door TC Wedstrijdzwemmen
Tot en met 12 februari kun je je opgeven voor de 100 meterwedstrijd in het Helperbad in Groningen.
Deze wedstrijdf is op 20 februari 2010
Heb je nieuws of iets voor op de agenda? Dan kun je terecht bij één van onze webredacteuren voor wedstrijdzwemmen: Ineke van Beusekom, Jeroen Stuut, Joost Schröder of TC Wedstrijdzwemmen.
Hierbij de opstelling van de Officials voor deel 1 en deel 2 van het vervolg van de WCK op zondag 21-03-2010 in zwembad Dubbelslag. Met vriendelijke groeten, Jan Slagter. Meer »
In samenwerking met Kontiki wil de zwemvereniging De Pinquin proberen een waterpoloteam op te richten. Dit kan zijn een dames en/ of een herenteam. Voor een team heb je minimaal 8 personen voor nodig. inmiddels zijn er meer dan 10 gegadigden maar we hebben nog wat meer liefhebbers nodig voor een goede start. Meer »
In zwembad Vondersweijde werd de vierde en laatste voorronde in het tweede seizoen Euregiocircuit gezwommen. De organisatie is ook dit jaar in handen van De Dinkel Denekamp en OZ&PC Oldenzaal (E.ON-MO Meer »
Bij de limietwedstrijden van De Dolfijn doeken naast veel jeugdige zwemmers ook enkele nationale toppers in het water om zich richting de Amsterdam Swim Cup (25 t/m 28 maart) te testen. Bij Femke Heem Meer »